Русский  Русский Українська  Українська
 

Арматура на середню напругу

   Виробництво і проектування арматури для силових кабелів до 42 кВ є одним з ключових видів діяльності. Протягом 60 років компанія nkt cables є одним зі світових лідерів у виробництві арматури для силових кабелів. Лінійка продукції охоплює кабельні з'єднувальні муфти, конектори для SF6 розподільного пристрою і трансформаторів, а також кінцеві муфти для внутрішнього і зовнішнього застосування. Ці види кабельної арматури можуть бути використані для одножильних і трижильниих кабелів. Ми також продаємо арматуру і монтажні інструменти для наших кабелів. Окрім цього – попередньо зібрані з’єднувальні кабелі на середню напругу для комплектних станцій, розподільних пристроїв, трансформаторів, генераторів і двигунів.

   Застосування силіконової гуми
Першою компанією, яка представила кінцеві муфти із силіконової гуми, була компанія nkt cables. На сьогодні nkt cables є лідером у виробництві кабельної арматури із силіконової гуми. Прекрасні механічні і електричні властивості роблять силіконову гуму найкращим матеріалом для застосування у виробництві кабельної арматури. Протягом 40 років силікон успішно використовується як високоякісна електрична ізоляція провідників напруги до 400 кВ. Силіконова гума володіє високою еластичністю і водночас забезпечує високоякісну електричну ізоляцію, зменшує інтенсивність коронуючого розряду і збільшує стійкість до утворення треків. Силіконова гума може використовуватися для різних січень провідників. Оптимальна еластичність полегшує монтаж такої арматури. Всі ці фактори сприяють всебічному застосуванню каучукової гуми у виробництві кабельної арматури.

   Головні особливості ізоляції із силіконової гуми:
- cтійкість до ультрафіолету і озону;
- водовідштовхувальні властивості;
- стійкість до погодних явищ і старіння;
- негорючість, самозатухаючість і термостійкість;
- використовується при температурному режимі від -50 °C до +180 °C;
- висока еластичність;
- висока стійкість до утворення треків;
- необмежений термін придатності;
- безпечна для навколишнього середовища.

   Контроль напруженості електричного поля
Слабким місцем усіх муфт є точка, де контактують зовнішня оболонка кабелю (постійна ізоляція) і повітря (газоподібна ізоляція). З метою досягнення достатнього ізоляційного прошарку, зовнішній провідний шар кабелю повинен бути оголений в нижній частині кінця жили. Це викликає неприйнятно високу напруженість поля на кінці зовнішнього провідного шару, яку необхідно усунути. Поле кабельної муфти контролюється лійкоподібним електродом, розміри і будова якого сприяє зниженню напруженості поля. Це запобігає небезпечному коронарному ї частковому розряду.

   Попередньо зібрані сполучні кабелі
Попередньо зібрані сполучні кабелі на середню напругу для комлектних станцій, розподільних пристроїв, трансформаторів, генераторів і двигунів є простими в монтажі та експлуатації. Кваліфіковані фахівці компанії nkt cables можуть попередньо зібрати контактні кабелі та лінії різного застосування, використовуючи кабелі із зшитого поліетилену або гнучкі кабелі, необхідні муфти та конектори, які потім встановлюються на кабель відповідно до вимог замовника. Всі попередньо зібрані кабелі протестовані та випробувані в лабораторії компанії nkt cables перед відправкою, що гарантує їх надійну роботу. У нас також є широкий вибір арматури для силових кабелів, яку можна використати до продукції інших виробників.


   Iнформація
⇒ Сертифікати
⇒ Каталоги і брошури
⇒ Відео


   Новини
⇒ Холдинг
⇒ Замовники
⇒ Продажа