Русский  Русский Українська  Українська
     
Компанія nkt cables є високотехнологічною європейською компанією, яка розробляє і виробляє інноваційні кабельну продукцію і кабельну арматуру, троси і проводи з вбудованим оптоволокном, системи температурного моніторингу і прогнозування навантажень ліній електропередач в реальному часі, контактні проводи і кабелі для залізниці, а також комплексні рішення для розподільчих енергосистем.
Основний акцент в виробничому процесі nkt cables робить на специфічні вимоги конкретних Замовників, які дозоляють їм досягати поставленої мети та завдань.
Більше 3000 спеціалістів розробляють, виробляють і забезпечують продаж кабелів низької, середньої, високої і надвисокої напруг, арматури, повітряних ліній електропередач з вбудованим оптоволокном, гнучких з’єднувальних кабелів, а також контактних проводів і кабелів для залізниці.
Високі стандарти науково-дослідницької діяльності і впровадження нових розробок зробили компанію nkt cables першокласним технічним партнером в енергетиці, будівництві, транспорті тощо.

   Iнформація
⇒ Сертифікати
⇒ Каталоги і брошури
⇒ Відео


   Новини
⇒ Холдинг
⇒ Замовники
⇒ Продажа