Русский  Русский Українська  Українська
 

Сіті Кабель

   Технологія майбутнього: CityCable (VALFIT®)
   VALFIT® СітіКабель пропонує ефективне оновлення кабельних систем без проведення земляних робіт. Таким способом можна уникнути складних і дорогих заходів при реконструкції міських електромереж. VALFIT® поєднує переваги традиційних кабельних трубопроводів і кабелів з ізоляцією із зшитого поліетилену. Цей тип кабелю був розроблений спеціально для використання в існуючих трубах міських мереж при заміні старих кабелів, а також для нової прокладки. VALFIT® компанії nkt cables дає можливість економно замінити кабель в трубопроводах і економно та безпечно провадити монтаж нового обладнання в густонаселених містах. Наш СітіКабель виробляється на напругу від 110 кВ до 220 кВ.

   Застосування VALFIT®

   СітіКабель слід використовувати у випадках високих затрат на земляні роботи, наприклад, у великих містах. VALFIT® робить можливим заміну прокладеного, але вже старого кабелю в трубопроводах, не відкриваючи його по всій довжині, тим самим заощаджуючи час і гроші.

   Основні переваги:
- швидка і недорога заміна кабелю шляхом введення в існуючі трубопроводи;
- компактна і міцна трьохжильна конструкція;
- не вимагає обслуговування при експлуатації;
- безпечний для навколишнього середовища;
- можливий постійний моніторинг.

   Наша остання інновація - VALFIT® Plus - має вбудоване електромагнітне екранування, яке значно знижує електромагнітне випромінювання.
   Перша поставка трьохжильного СітіКабеля 220 кВ у м. Санкт-Петербург для розподільчої мережі підтверджує інноваційну силу нашої компанії.


   Iнформація
⇒ Сертифікати
⇒ Каталоги і брошури
⇒ Відео


   Новини
⇒ Холдинг
⇒ Замовники
⇒ Продажа