Русский  Русский Українська  Українська
 

Високовольтні кабелі

   nkt cables розробляє, виробляє і монтує кабель на високу і надвисоку напругу, а також системи для передачі електроенергії безпосередньо від електростанцій до основних розподільних мереж. Наша головна мета - поставка індивідуальних рішень під ключ, які відповідають спеціальним вимогам наших замовників.
   Ми можемо поставити високовольтний кабель до 550 кВ з надвеликим січенням до 3200 мм2 по всьому світу, а також відповідну арматуру.
   Наш досвід, стандартний та індивідуальний підхід до виробництва кабелів, широкий вибір виробничих опцій дозволяють нам пропонувати найбільш ефективні рішення. Навіть на етапі планування ми пропонуємо нашим замовникам індивідуальну підтримку у виборі оптимальної кабельної системи. Ми знаходимось у вигідному становищі завдяки інноваційним розробкам продукції різних видів - таких, як надпровідний кабель, одножильний кабель до 2000 мм2, а також СітіКабель VALFIT® тощо.

   Технологія кабелю з ізоляцією із зшитого поліетилену
   Для передачі електроенергії високої і надвисокої напруги найкращим кабелем є кабель з ізоляцією із зшитого поліетилену; ми виробляємо і випробовуємо такий кабель на номінальну напругу від 50 кВ до 550 кВ.
   nkt cables виробляє даний кабель відповідно до міжнародних вимог і специфікацій замовника. При бажанні ми можемо оснастити Ваш кабель оптоволокном і нашою системою моніторингу Valcap®, таким чином Ви зможете оптимізувати і контролювати Вашу мережу.

   Послуги та монтаж від одного виробника
   Ми надаємо Вам не тільки кабелі та арматуру, а й пропонуємо повні рішення по проектах, які включають в себе розробку, планування, логістику, прокладку кабелів, монтаж і випробування, а також технічне обслуговування та управління проектом.
   На додаток до рішень під ключ ми пропонуємо контракти на надання послуг по регулярному контролю і технічному обслуговуванню Ваших кабельних систем.


   Iнформація
⇒ Сертифікати
⇒ Каталоги і брошури
⇒ Відео


   Новини
⇒ Холдинг
⇒ Замовники
⇒ Продажа