Русский  Русский Українська  Українська
 

Морські кабелі

   Кабельні системи на середню і високу напругу для морських вітрових електростанцій - nkt cables: партнер, який Вам потрібен.

   Надійний і ефективний, як на суходолі, так і в морі
   Наша компанія поклала початок розробки морських кабелів більше 130 років тому, продовження розробок отримало розвиток в силовому кабелі з паперовою ізоляцією і кабелі з ізоляцією із зшитого поліетилену. Досвід та інноваційний потенціал, орієнтовані на вимоги майбутнього, є основними ознаками нашої компанії. Результат цього - великий вибір продукції і послуг в області технологій передачі електроенергії на суходолі і в морі, розроблених і вироблених у відповідності з найвищими технічними стандартами на нашому заводі f2c в м. Кельн, Німеччина.

   Все з одного джерела:
- весь спектр продукції;
- проектування і управління проектами;
- рішення під ключ до введення в експлуатацію;
- досвідчена і навчена монтажна команда - по всьому світу;
- довгострокові договори на надання послуг по проекту.

   Індивідуальні морські кабельні системи:
   Наші системи характеризуються високою ефективністю, надійністю, високим рівнем безпеки в експлуатації. У той же час наші інженери розробляють морські кабельні системи спеціально для замовника і проектів. Ми виробляємо морський кабель на нашому новому заводі в м. Кельн, що базується на унікальній виробничій технології.

   Виробництво кабелю дуже великих довжин:
- індивідуальна технологія сполучення для всіх класів напруги;
- ефективні індивідуальні логістичні рішення з власною транспортною системою;
- мобільні установки для високовольтних випробувань на наших власних випробувальних трейлерах;
- розумні системи управління для моніторингу і контролю морських кабельних систем;
- власне виробництво оптоволоконного кабелю.

   Рішення під ключ: індивідуальні програми обслуговування
   Ми пропонуємо індивідуальні системні рішення, починаючи від поставки нашої продукції і до рішень під ключ, які включають в себе проектування, монтаж і обслуговування, управління проектом та логістичні рішення. Високі стандарти якості в плануванні і реалізації Ваших проектів стоять у нас на першому місці.

   Наше випробувальне обладнання для забезпечення якості продукції спільно з досвідом наших керівників проектів гарантують успішне завершення Вашого проекту.

   nkt cables співпрацює з сильними, досвідченими і постійними партнерами для надання всіх видів послуг і ресурсів при монтажі Ваших морських кабельних систем. Для гарантування надійного, безперервного оперативного керування і на випадок дефектів і аварій nkt cables має свої власні команди фахівців на будівельному майданчику.
   Гасло нашого нового заводу - «Ближче до замовника» або «f2c» - як зобов'язання перед замовниками, потреби яких виходить за рамки проекту.


   Iнформація
⇒ Сертифікати
⇒ Каталоги і брошури
⇒ Відео


   Новини
⇒ Холдинг
⇒ Замовники
⇒ Продажа